Blog

Her evde ihtiyaç duyulan EN İYİ 10 araç

Bu yazımızda her evde bulunması gereken 10 önemli aracı inceleyelim.

Evimiz bizim her şeyimizdir. Ve her mal sahibi evinde rahat olmak, rahatlamak ister.

Tüm arzumuzla evde her zaman onarım ve yenileme ihtiyacı olabilir. Örneğin, mikser kırılabilir veya yeni bir rafın asılması gerekebilir.

Küçük onarımların ve “ev kazalarının” ortadan kaldırılmasının çok fazla zamanınızı almamak için, gerçek bir mal sahibinin evinde küçük bir alet cephaneliğine sahip olması gerekir.

Konutun onarımı ve iyileştirilmesi için birçok ev işi ile kolayca başa çıkabileceğiniz 10 aracın bir listesini sizin için hazırladık: bir raf veya bir avize asabilir, bir çivi çakabilir ve hatta bir kuş yuvası yapabilirsiniz.

1. Çekiç

Taş Devri’nde bile kullanılan en eski enstrümanlardan biri. Modern bir metal çekiç, çivi çakmanıza ve kumbaraları kırmanıza, çelik ve metal parçaları düzeltmenize ve bükmenize yardımcı olur.

Ultima el aletleri kataloğu geniş bir yelpazede çekiçler, kızak çekiçleri, ahşap ve fiberglas saplı tokmaklar içerir.

2. Tornavidalar

Bir şeyi yerinde tutmaya yardımcı olur. Bir tornavidayla, tüm esnafların bir krikosu gibi hissedebilir, kendinden kılavuzlu bir vidayı vidalayabilir veya bir duvara vidalayabilir veya mobilya monte edebilirsiniz.

Sertleştirilmiş krom vanadyum çeliğinden yapılmış, mıknatıslanmış uçlu ve kaymaz kavramalı Ultima tornavidalar, eviniz için güvenilir bir araçtır.

3.Maket bıçağı

Kağıt, plastik, kauçuğu kolayca kesebileceğiniz ve kalemleri keskinleştirebileceğiniz, çalışmak için kullanışlı ve güvenli bir alet.

Çeşitli bıçak modelleri arasından seçim yapın ve yedek bıçak sipariş edin.

4.Mezura

Bir mezura, evdeki her şeyi kolayca ölçmenize yardımcı olacaktır; seçim yaparken, şerit ölçüsünün sert bir tuval, bir kilit ve okunabilir işaretlerle olmasına dikkat edin. Bir ev için en uygun uzunluğun 5 metre olduğu kabul edilir.

Ultima ürün yelpazesi, manyetik ve otomatik kilitlere sahip darbeye dayanıklı kauçuk kaplı plastikten yapılmış ergonomik bant ölçülerini içerir.

5.Pense

Çilingir çalışmaları için vazgeçilmez bir alet, tellerle çalışmak ve ulaşılması zor somunları, cıvataları (bir anahtara alternatif) sıkmak ve sıkmak için.

Ultima Pense – Ergonomik şekilli 2 bileşenli sap ve nikel kaplama.

6.Yan keski

Elektrik işleri için kullanışlı çok fonksiyonlu alet. Kolayca kabloyu ısırır, kabloyu keser, tel.

Farklı modellerde yan kesiciler, HFC ile sertleştirilmiş kesici kenarlara sahip aşınmaya dayanıklı bir takımdır.

7.Makas

Çelikten yapılmış evrensel ev tipi makas, ev işleri ve onarımlar için (örneğin duvar kağıdını kesmek için) güvenilir yardımcılar haline gelecektir.

8.Metal için demir testeresi

İsmine rağmen metal demir testeresi plastik ve ahşap gibi malzemelerle mükemmel bir iş çıkarır. Şehirde, ülkede ve hatta elektriğin olmadığı yerlerde metal için manuel demir testeresi kullanabilirsiniz: sıkışmış bir kilidi kesin, bisikletin gidonlarını daraltın ve eski pilleri çıkarın.

Ultima metal testere, ergonomik olarak şekillendirilmiş bir kauçuk sapa ve bir manivela-vida mekanizmasına sahiptir. Metal, sunta, PVC, laminat ile kolayca başa çıkın.

9.Allen anahtarlar

Hem araba tamircisi hem de evinin sahibi için vazgeçilmez bir araç – bir dizi altıgen anahtar. Allen anahtar ile, Allen anahtar bağlantılarını kolayca takabilir veya sökebilirsiniz. Farklı boyutlarda gelirler, bu yüzden hemen bir anahtar seti almak daha iyidir.

10.Terazi

Seviye, döşemeyi, rafı ne kadar yatay olarak yerleştireceğinizi belirlemeye yardımcı olacaktır. Hassas işler için Ultima alüminyum seviyesini seçin.

Onarım için araç seçimine yetkin bir yaklaşım, farklı modellerdeki el, ölçüm, kesme ve çilingir araçlarının yardımıyla, tüm işleri kolayca gerçekleştirebileceğiniz ve alet size yıllarca hizmet edecek şekilde olabildiğince verimli ve hızlı çalışmanıza olanak sağlayacaktır. 

 

Leave a comment